8 Березня

              8 Березня - Міжнародний жіночий день. Так нам говорить календар. Проте усім відомі також і інші назви цього свята - День прав жінок та миру, День жінки, краси та весни тощо.

           За доброю традицією переддень свята, 7 березня, був насичений вітаннями та посмішками. У школі панували піднесені настрої, учениці та працівниці закладу були по-весняному ошатними та особливо красивими, ну а представники сильної половини, як маленькі, так і дорослі, не шкодували компліментів і приємних слів для однокласниць, вчителів, колег.

           Головним та найяскравішим заходом дня стала вітальна концертна програма "Для вас, прекрасні, добрі, милі!", підготовлена педагогом-організатором Іванною Олійник.  Чудові пісні прозвучали у виконанні шкільного вокального ансамблю "Зорепад" та його солістів Арінки Круглової, Наталки Осінської, Вікторії Яковенко (кер. Наталія Поліщук, Ольга Данилюк), а також солістів Народного вокального ансамблю "Вернісаж" БДТ, учнів школи Дарії Количевої, Владислава Кучерука та Матвія Гасимова (кер. Ольга Дьячина). Як ліричні, так і драйвові музичні привітання припали до душі глядачам у залі. Ну а цікаві та невимушені діалоги ведучих Ольги Кирилюк та Владислава Челишева задавали тон усього концерту.

              Як завжди щирою та піднесеною була вітальна промова директора Миколи Сергійовича Яцюка. Віршовані рядки та гарні побажання очільник закладу доповнив подяками жінкам-працівницям ЗОШ №2. 

              Сподіваємося, що теплі спогади про гарне свято надовго залишаться з усіма його учасниками.

              Ну і як же без фото на пам'ять?! wink